Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudjatok veletlenul,...

Nem tudjatok veletlenul, hogyan tudnek levagni egy zene elejebol MP3?

Figyelt kérdés
Egy videohoz kene de sajnos a zene elejen van egy 6-7 masodperc csend es a videom ugy kezdodik, hogy csak a harmadik klipp utan szollal meg a zene es igy eleg gaz. Nem tudom, jobban megfogalmazi, remelem ertitek mire gondolok.
2010. aug. 4. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hangszerkesztő programmal.
2010. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Keressek ra igy, hogy hangszerkeszto program a google-be es toltsem le a szamitogepemre? Bocsi de no vagyok es nem a szamitogepekrol hires. :)
2010. aug. 4. 21:44
 3/10 anonim válasza:

töltsd le a virtualDJ programot

elindítod a zenét és akkor kezded el felvenni ahonnan akarod a többi nem lesz rajta

2010. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bizony, keress rá Googleben, hogy hangszerkesztő program ingyen letöltés, és ott töltsd le a gépedre ;)


első

2010. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen!
2010. aug. 4. 23:00
 6/10 anonim ***** válasza:
levágom szívesen neked
2010. aug. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mp3 direct Cut progival nagyon egyszerűen megoldható. Nézd meg a szoftverbázison
2010. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

05:51-es valaszado. Kerlek szepen, ha letudod vagni akkor segits nekem, en mar mindent letoltottem a laptopomra de nem sikerul. Biztosan nagyon egyszeru de en rettenetesen bena vagyok hozza. Valami Audicity1.3Beta...micsodaval probalkoztam es ertem is, hogy hogyan kell levagni de nem tudom mp3-ba lementeni mert ahoz valami mast ker letolteni de amikor probalom nem engedi. Ahhhh! :( )5:51-es, hogyan kuldhetnem neked el a szamot. 5 masodpercet kene levagni az elejebol, hogy kesobb kezdodjon. Egybkent errol a szamrol van szo csak valaki elkuldte nekem mp3-ba.

http://www.youtube.com/watch?v=25w0XsKFcZc&feature=related

2010. aug. 5. 08:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Mp3 direct Cut progival sikerult!!!! :)))) Jaaaj nagyon szepen koszonom, annyira boldog vagyok. Nagy oromet szereztel! Koszonom megegyszer mindenkinek a valaszokat!
2010. aug. 5. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök! A többivel is lehet, de a direct cut nagyon egyszerű, zenehallgatás közbe lehet kivágni és darabolni :)
2010. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!