Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen pc-t vegyek a fiamnak,...

Milyen pc-t vegyek a fiamnak, ha játékra kell neki főleg ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem értek efféle dolgokhoz, így nem szeretném, ha nőként bemegyek valahova és átvernének, tehát szeretném, ha leírnátok nekem, hogy milyen gépet érdemes vennem, vagy linkelnétek 1-1 megrendelhető példát arra, hogy a fiam szeretne szülinapjára asztali gépet, amit játékra lehet használni. Azt mondta legalább fortnite-ozni tudjon :D Minden tanácsot elfogadok, ha tudtok olyan helyet, ahonnan érdemes rendelni, megbízhatóak, azt is köszönöm, illetve Nagykanizsai vagyok, ha bemegyek egy számítástechnikai boltba, mit kérdezzek, milyen listát mondjak felszereltségre, hogy egyáltalán mit szeretnék. Nem szeretnék nagyon sokat rákölteni, de lehetőségekhez képest jó legyen és új! max 170-et adnék érte.

2020. aug. 17. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A legelső kérdés, hogy a 170-be a monitornak, billentyűnek, egérnek, hangfalnak is bele kell-e férni, vagy ezek már vannak? Mert ha ezek nincsenek, a 70 simán el megy ezekre, 100-ból meg játékgépet építeni elég nagy kihívás. Ennek tisztázása után lehet konfigurációt tervezni.
2020. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Na igen, amit az #1 írt fontos lenne tudni.
2020. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Fortnite az van konzolon is.
2020. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%

Egyetlen támpont van, mint a játék követelménye ajánlottan:


[link]


CPU:Core i5 2.8 Ghz

RAM:8 GB RAM

GPU:

Nvidia GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 equivalent DX11 GPU, 2GByte VRAM


Esetedben, hogy készen-összerakva-újat vegyél valamit e követelményeket tekintve a 170e kevés még bill, monitor nélkül is...úgy láttam a kínálatot.Amd kacatot meg felesleges venni...

Célszerűbb lenne elemenként összevásárolni külön alaplapot-procit-memóriát...stb s a gyerek összerakja, szeretik amúgy is.


Mondjuk régi játék, így nem kell egy erőmű neki s egy újabb i3 is elvinné...

A pcx.hu oldalán már 116e-től szerintem megtenné e dolognak i3-8300 szériától bármely konfig s telne monitorra meg billre, egérre egy pár hangszóróra még.

2020. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Morzsi007 ***** válasza:
Ha játszani akar, inkább konzol, még olcsóbb is.
2020. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
van minden, maga a gép kell csak, még ilyen arany csatlakozásos egér, gamer billentyű is, meg nagy tv, ami eddig is monitor volt neki. Konzol?
2020. aug. 18. 20:29
 7/22 A kérdező kommentje:
Van füles is, nem csak fortnite-ra kellene neki, azt csak példának írtam, hogy az elfusson, mert a mostani laptopon akad
2020. aug. 18. 20:31
 8/22 anonim ***** válasza:

Írj ki egy új kérdést, hogy 170-ből milyen gamer gépet lehetne összerakni elsősorban online FPS játékokra.

A konzolt felejtsd el, az nem multira való.

Illetve az ilyen előre összerakott brand gépeket is kerüld, túl vannak árazva.


Vagy itt: [link]


Vagy itt: [link]


-rakj össze magad gépet. Olcsóbban kijössz, és felesleges hardverekért sem kell fizetned amik már egy előre összerakott brand gépekben alapból benne vannak.

2020. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8


Ha értene hozzá a kérdező, akkor összerakná...hiába írod, hogy rakja össze, mert neki a bigyó s az izé egyik másik.

Az elemek pontos megnevezése nélkül még megvenni sem tudja azokat.

+ vajon tud e telepíteni rendszert, mert ugye az is kell, hogy működjön a gép.

A gyerek csak játszani tud a gépen feltételezhetően s annyi a hozzáértése.

2020. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Morzsi007 ***** válasza:
Használtan op rendszerrel telepítve biztosan akad ennyiért bőven. Én erre nézelődnék. Kérdés, hogy milyet?😁
2020. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!