Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Asus Rog laptopom, és...

Van egy Asus Rog laptopom, és akarok rá egy új windowst tenni, de amikor kikapcsolom a Secure Bootot és bekapcsolom a CSM et, akkor a rendszer mintha nem mentené el és nem tudom bootolni akkor USB-ről. Ilyenkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt ilyen problémája, az hogyan oldotta meg?

2020. aug. 18. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom Windows 10-et akarsz telepíteni. Mivel készítetted el a telepítőt? Rufus vagy Media Creation Tool?
2020. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván rosszul csinálod, mert nem kell kikapcsaolni a SB-t, se bekapcsolni a csm-et..

[link]

2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen Windows 10 volt és rufussal tettem rá, #2 az Asus laptopoknál ki kell venni a Secure Bootot és a CSM ét be kell kapcsolni ha USB ről szeretnél Bootolni. De meglett a hiba, ott volt, hogy az elsődleges bootolási opciónak valamilyen Windows Boot volt beállítva, azt kikapcsoltam és most utána rá tudtam rakni a windowsot, de azért köszönöm a válaszokat!
2020. aug. 19. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Rossz elképzelésed van a telepítés menetéről. Emiatt lehet hibásan telepítettél. Ellenőrizd: [link]
2020. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Lehet, elolvasom mit küldtél, de a probléma megoldódott
2020. aug. 19. 09:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a videó alapján csináltam [link]
2020. aug. 19. 09:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!