Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom az mp3 fileom...

Miért nem tudom az mp3 fileom megnyitni zenelejátszóban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy Redmi Note 8T telefonom. Szükségem volt egy videó hanganyagának egy részére. A videót megvágtam Powerdirectorban majd átconvertáltam mp3-ba egy converter appal. Viszont most se a zenelejátszóból, se a DJ pult alkalmazásomból nem érem el, csak a fájlkezelőből. Valami tanács, hogy tudnám ezt megoldani?

2020. aug. 20. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A "converter app" encode-olja (tomoriti), a lejatszo decode-olja (kitomoriti) az mp3-at. Ebben a tekintetben az mp3 is csak egy kontenerfajl, a tartalma a hasznalt codec-tol fugg, a decode-olas feltetele, hogy ezt a codec-et ismerje a lejatszo. A "converter app"-ban valassz olyan codec-et, amit a lejatszo ismer.
2020. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!