Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ps4 segítség!? Elmagyarázná...

Ps4 segítség!? Elmagyarázná nekem valaki, hogy pontosan mire jó és hogy működik a ps4.

Figyelt kérdés
Tényleg totál nem vagyok otthon ebben a témában. Annyit tudok, hogy videójátékozni szoktak rajta. De ehhez kell gondolom okostévé vagy monitor is nem? Nekem elég gyenge laptopom van, ezért szeretnék venni valamit amin jól futnak a játékok. Valamint szerintetek melyik éri meg jobban, a ps4 vagy az xbox one?

2020. aug. 22. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el az egészet úgy mint egy pc-t. Fogod bedugod konnektorba, hozzákötöd tv-hez vagy monitorhoz, majd játszasz rajta. Annyiban más mint a pc, hogy az oprendszer erőteljesen le van butítva, viszont emiatt a játékok jobban futnak. Kérdés, hogy akarsz-e multiplayerel játszani, mert ha igen, számolj azzal, hogy ez havi kb 2000 forintodba fog kerülni.
2020. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Még annyit kérdeznék, hogy okos tvhez lehet csak hozzá kapcsolni vagy régi egyszerű tvhez is?

2020. aug. 22. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Barmilyen TV-hez hozzálehet kapcsolni, annyi, hogy legyen rajta HDMI port
2020. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 22. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!