Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangprojektor összekötése...

Hangprojektor összekötése számítógéppel?

Figyelt kérdés

Vettem egy sony hangprojektort, a gond az, hogy hmdi és optikai kimenet van rajta. Hdmi kábellel összekötöttem őket (alaplapba/videókártyába), de sehogy se tudom működésre bírni. Ha vennék egy usb bluetooth adaptert a géphez azzal meg tudnám oldani ezt a problémát? Esetleg optikai-3,5mm jack átalakító kábel? Műkődhetne?


[link]



2020. szept. 4. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A windows-ban nyisd meg a hangbeállításokat és ott kimenetnek add meg a videokártya (hang)kimenetét. Pl. Nvidia High Definition Audio
2020. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Videokártyát kell kimenetnek választani ahogy az #1 is írta.


"Esetleg optikai-3,5mm jack átalakító kábel? Műkődhetne?"

Nem.

2020. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam vele, nem engedi kiválasztani:/
2020. szept. 4. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen video kártya van a gépedben ?
2020. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gtx 1660
2020. szept. 4. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőben nézd meg , hogy a Hang- Videó- és Játékvezérlők nél szerepel e Nvidia High Definition Audio


Amennyiben igen akkor tudnod kellene simán kiválasztani. Ha nincs akkor telepíts egy fullos vga drivert. Max az experience nem kell.

2020. szept. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen szerepel, háromszor is, de kiválasztani nem tudom, driver megvolt, bluetooth adapterrel működik, bár van egy kb fél másodperces késleltetés, főleg fpsben, de jobb mint a semmi.
2020. szept. 5. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyenként távolítsd el mind a 3 at. Az igazit magától fel fogja ismerni és azt használd
2020. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem jó.
2020. szept. 5. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sajna lövésem sincs. Esetleg próbáld ki ezeket még ha egy kicsit is töröd az angolt : [link]
2020. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!