Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan bluetooth mp3...

Létezik olyan bluetooth mp3 lejátszó, ami bt fülhallgatóval működik?

Figyelt kérdés

Kisfiam súlyosan dadogó, beszédfogyatékos. Számára a ritmust, jelenleg egy Korg fülbe dugható netronóm adja. Ezt találtuk egyedül ami nem zavarja a társait is. Viszont a hangerő 2módban állítható, és így is borzasztó hangos.

Azt ötleteltem ki, hogy talán ha léttezne ilyen olyan mp3 lejátszó ami bluetooth-os, és lenne egy bt füldugó, azt könnyebben tudná használni. Suliban telefont nem engednek,még neki sem. Nem értek ezekhez a dolgokhoz abszolut,de reménykedem hogy létezik, csak én nem találtam rá. A lényeg hogy kellene egy ketyere ami a hangot kiadja, és egy vezeték nélküli fülhallgató.

Hálásan köszönöm ha segítségemre lesztek válaszaitokkal!


2020. szept. 5. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik, én itt találtam:

[link]

2020. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon is kapható ilyen, pl. [link]


Elvileg működhet, de kérdés a BT-s üzemidő (nem tudom, folyamatosan van-e szükség a lejátszásra vagy csak időnként) és hogy mennyire használható a gyakorlatban. Én azt javaslom, hogy online rendeld meg, akkor 14 napon belül visszaküldheted, ha nem felel meg!


A #1 által javasolt gearbest is megbízható, de a kérdés alapján úgy gondolnám, hogy a szállítási idő is lényeges, ami ott elég hosszú.

2020. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt a lejátszót én is néztem, de a képeken a fülhallgatónak vezetéke volt, ezért tovább is görgettem. Lehet írok az ügyfélszolgálatnak hátha meg tudják mondani vezetékes e vagy sem

2020. szept. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!