Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes az 5.1-es...

Hogyan érdemes az 5.1-es hangfal szettet telepíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy hova érdemes elhelyeznem a hangfalakat. Itt van "rear speaker left" "front speaker left" "center speker" "front speaker right" "rear speker right" meg ugye a mélynyomó. Nekem viszonyal kicsi a szobám, ezért arra gondoltam, hogy a szoba négy sarkába teszem fel (a falra) a hangszórókat. Így viszont a "rear" hangfalak tulajdonképpen már a hátam mögött lennének, a "front" hangfalak tőlem jobbra-balra kb 1,5 méterre lennének.

Vagy ne rakjam ennyire szét a hangfalakat? Ha csak a falon osztom szét, tehát nem a négy sarokban, akkor egy falon 1-1 sarokban lennének a "rear" hangszórók, azok a géptől kb 2-2 méterre lennének, a front hangfalak meg lehetnek egy méterre is. (A center meg a mélynyomó közvetlenül a monitor körül)

Hogy csináljam? Ti hogyan osztanátok el?



2020. szept. 8. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Gugli cikkek vagy képek: 5.1 sound placement

De eléírhatod, hogy "best".

2020. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Akartam amúgy keresni a google-n, de fogalmam sem volt, hogy mit írjak be. 😅
2020. szept. 8. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!