Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még tudok valamit kezdeni egy...

Még tudok valamit kezdeni egy ilyen Honfoglaló nickel?

Figyelt kérdés

Honfoglaló appban a "ÚJ JÁTÉKOS VAGYOK, KALANDRA FEL!" felíratú gombbal való "regisztráció" csak a játék kipróbálására készült?


Ugyanis én azon a gombon keresztül játszottam és már elég jó eredményeket értem el. De a minap kitöröltem az alkalmazás infókat ami azt vonta maga után, hogy most nem tudok belépni mivel annak a fióknak tudtommal sem e-mailja, sem pedig jelszava nincs. De fiók még mindig létezik (levet is lehet neki küldeni.)


Esetleg tudna valaki valami tanáccsal arra vonatkozólag, hogy mit csináljak, ha vissza akarom kapni?


Talán ha valaki tudja hol keresse, megadhatná a honfoglaló e-mail címét.


Előre is köszönöm!



2020. szept. 10. 11:58
 1/2 Zoli0630 ***** válasza:
59%
Az veszett ügy
2020. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáltál már levelet írni az ügyfélszolgálatnak? Egy próbát megér, hátha ők tudnak segíteni az ilyen esetekben..
2020. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!