Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a Macbookom...

Mit csináljak ha a Macbookom letiltotta az ID-mat és még kijelentkezni se tudok?

Figyelt kérdés
Pár napig nem használtam a notebookom és lezárva hagytam, és amikor újra elővettem egyszerűen letiltották az ID-mat és nem tudok belépni mert nem fogadja el a jelszóm ,se a iCloud-omat sem.És ha keresném az apple oldalán az iCloud fiókomat akkor azt írja ki ilyen fiók nem létezik.Most mit csináljak, hogy újra használni tudjam az icloudomat?

2020. szept. 12. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég kevés infó....

nem szoktak csak úgy Apple ID-ket tiltani!! Csináltál valamit?

ha van értelmes magyarázatod, akkor hívd fel az Apple ügyfélszolgálatát és ők meg fogják oldani a dolgot!

06 80 983 435

2020. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából én nem tudom miért tiltották le az ID-m. Semmi rosszat nem csináltam. Egyszerűen lecsukva hagytam és pár nap múlva elővettem, és egyszerűen nem tudok semmit se csinálni a fiókommal, csak a jelszómat kéri de azt meg nem fogadja el, és azt írja hogy ilyen fiók nem is létezik. De köszönöm a telefon számot majd megpróbálom.
2020. szept. 12. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!