Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win10-en ki tudom kapcsolni,...

Win10-en ki tudom kapcsolni, hogy ne kérjen jelszót amikor bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Igazából nincsen ki elől rejtegetnem a gépet, ezért minek rá jelszó? De a beállításokban csak cserélni tudom a jelenlegi jelszót. Kikapcsolni nem tudom.

2020. szept. 14. 10:44
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
2020. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Nyomd le a "Windows++R" gombot, majd írd be ezt:"netplwiz". Itt tudod kikapcsolni a jelszó kérést.
2020. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

De mi a francnak adtál meg jelszót telepítéskor ha nem akarod használni..?

2020. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha telepítéskor net van rákötve, addig nem enged tovább, míg MS fiókot nem regisztrálsz, ahová kötelező a jelszó.

Én alapból nem kötöm rá ilyenkor a netre, így offline fiókkal is megelégszik a telepítő, amihez nem kell jelszó.

2020. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kötöttem rá a netre, akkor is kêrt jelszót.
2020. szept. 14. 13:09
 6/9 A kérdező kommentje:

#2

Ezzel a módszerrel is csak megváltoztatni tudom a jelszót, törölni nem.

2020. szept. 14. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a jelszó telepítés közben.

Ha üresen hagyjuk a mezőt és Entert ütünk, akkor visz tovább a telepítő.

2020. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérni kér, de nem kötelező adni..

[link]

[link]

2020. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyomd le a Windows+R billentyűket, majd írd be a netplwiz kifejezést és kattints az OK gombra.


Ezt követően a Felhasználói fiókok panelen kattints a Microsoft-fiókod nevére és távolítsd el a jelölést A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni opció elől és kattints az Alkalmaz gombra.


Ezt követően a megjelenő kis ablakban add meg a Microsoft-fiókhoz tartozó jelszót és kattints az OK gombra.


Indítsd újra a számítógépet és teszteld a működést.

2020. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!