Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A chorme böngészőm lefagy és...

A chorme böngészőm lefagy és nem tudok semmit sem tenni, mit kéne tennem ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A chrome böngészőm le szokott fagyni, néha 5 perc után , néha meg 50perc után, de volt olyan hogy másfél órán keresztül nem fagyott le, mit kéne tennem, mert ha lefagy akkor mindent ki kell x-elnem és minden műveletet elöről indittanom sajnos :(



2020. szept. 17. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek milyen a géped?? Milyen rendszer van rajta??



Amiatt kérdezem ezeket, mert pl ha van egy 64bites rendszered amin valamiért egy 32 bites chrome fut akkor lehet az a baja is. Újra telepíteni, frissíteni próbáltad-e??

Más böngészőt esetleg?? Más programmal van-e gond??

2020. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Chrome fagy le vagy más is? Nem lehet, hogy túlterheled a géped és amiatt fagy be? Tálcán jobb klikk, feladatkezelő és ott nézd meg, hogy mi a helyzet.

Egyébként, ha esetleg még nem csináltad meg, azt be tudod állítani, hogy a böngésző "ott folytassa, ahol abbahagytad". Tehát automatikusan nyissa meg az oldalakat, amik bezárás előtt nyitva voltak.

2020. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kretens válasza:
Nekem meg van egy 2017-es asus asztali pc-ém és amikor jön egy frissités vagyis amikor valami olyasmi hogy a 2018-as windows 10 home-frissitések kivezetésre kerül és frissit az újra na akkor utánna totál lelassul a gépem.Sajnos nem vagyok egy számitógépes zseni magyarul hülye vagyok hozzá.Ilyenkor azt szoktam csinálni hogy belépek a gépházba amibe kb 10-perc mire belép az új frissités miatt nos akkor ott rámegyek a frissitésekre és azt választom hogy egy korábbi állapotra visszaállitom ahol jól működött.Sajnos ezt hetente egyszer mindig meg kell csinálnom mert egy idő után mindig autómatikusan megkezdi a frissitést vagy inditáskor vagy leállitáskor.Még érdekesség hogy a 2019-es laptopomnál nincs gond ugyanezzel a frissitésemmel.Csak egy kérdés:nem arról van szó hogy direkt ilyenek ezek a frissitések hogy mindenki drága pénzért a legdrágább és legujabb pc-ét vagy laptopot vegye meg mert ha már 3 vagy 4-éves a gépe valakinek akkor az már elavultnak számitson?
2020. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!