Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Neked, aki ezt olvasod, hány...

Neked, aki ezt olvasod, hány százalékos lett ez az állami Újratervezés Program és külön a kompetenciateszt (persze kérlek csak akkor válaszolj, ha tényleg megcsináltad)? Tehát melyik hány százalék lett?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A vizsga 82%, a kompetencia teszt csak 65%.
2020. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is annyi lett a kompetenciateszt..szerintem sokaknak ilyesmi tartományba esett, és a vizsgád meg a felsőbb tartomány (az nekem is ilyesmi lett), tehát meglátjuk. Még egyszer köszi a válaszod.
2020. szept. 19. 00:52
 3/8 anonim válasza:
50%
Nekem a vizsga 95%, a kompetencia teszt 83%
2020. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 -as gratulálok! És köszi a válaszod.
2020. szept. 20. 15:30
 5/8 Házkötő Zsolt válasza:
60%
A vizsga 73%, a kompetencia 83%. A vizsga bosszantott, mert az izgalom miatt rossz válaszra nyomtam, pedig 2 átolvasás után egyértelműen tudtam volna a választ.
2020. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Zsolt gratulálok! Megértelek, az ilyesmi tényleg bosszantó, de még így is tök jó eredményeid lettek, nincs min izgulnod.
2020. szept. 22. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Tudnám, hogy ezeken a válaszokon mi a fene lehet nem hasznos, hogy le kellett pontozni? Csak megírtuk, hány százalékot értünk el, ez teljesen objektív adat.
2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 bízom benne nem rám gondoltál, mivel én mindegyik választ csakis zöld pipával jutalmaztam. De hát már "tudhatnád", hogy negatív emberek mindig is voltak, mindig is lesznek..az ilyen emberek viselkedése egy racionális ember számára a szó szoros értelmében érthetetlen, és nincs is rajta mit "értelmezni". A legjobb, amit tehetsz velük, hogy nem fordítasz rájuk semennyi (!) figyelmet. Különben csak rossz hatással lehetnek rád, ezt kockáztatod.
2020. okt. 15. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!