Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Usb to type C...

Vettem egy Usb to type C fajta kábelt, hozzákötettem a telefonomhoz egy billentyűzetet meg egy egeret, hogy tudjak játszani GFN-en, de a jobb klikk nem megy a mobilon, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Tehát a billentyűzet megy, de az egér jobb klikkje nem megy. Ha gépbe dugom akkor megy. Hogyan tudnám megoldani, hogy mobilon is menjen a jobb klikk?

2020. szept. 18. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a telefonom az egy Xiaomi Redmi Note 8T, az egér meg a billentyű Microsoft(olyan hogy vezeték nélküli)
2020. szept. 18. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem a jobb gombos kattintási esemény nincs lekezelve. Hogy őszinte legyek még nem próbáltam (szóval lehet maga az android sem kezeli) de az alkalmazás elég valószínű hogy nem tud vele mit kezdeni. Alapvetően ugye érintésre van tervezve, aminél a "jobb gomb" nem értelmezhető.
2020. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartsd lenyomva a bal gombot.
2020. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem arra találták ki, h mobilon egerez :(
2020. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 19. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!