Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Utangyartott töltő is megbízha...

Utangyartott töltő is megbízható vagy inkabb ne spóroljak?

Figyelt kérdés

A lenovo laptopom toltojet ma bedugtam a munkahelyemen. Masodszor.. Es hatalmasat pukkant, szikrazott..egy kicsit Fust szag volt.. Otthon is szikrazott neha, de akkor csak picit.

Nezegetem az eredeti töltők 10 ezer korul mozognak.. Az utangyartottak valamivel olcsobbak ugye. Tartosak/megbizhatoak ugyanugy ezek is vagy hamarabb megadja magat (a gyari masfel eves..)


2020. szept. 19. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másfél éves akkor még van rá gari. Egyébként teljesen jól működik az után gyártott is.
2020. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég baj lenne, ha egy gagyi trafó beküldene 220V váltóáramot a laptopodba, szóval az ilyesmi dologra azért érdemes kicsit áldozni.
2020. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kosziii el is felejtettem, hogy 2 evgarancia van ra.
2020. szept. 19. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!