Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb számítógép...

Melyik a legjobb számítógép jelenleg?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy az Intel Core i7.PS2 emulátorral szeretnék játszani legalább türhető sebességel,szerintetek fejlesszem tovább a Pentium 4-es gépemet vagy vegyek egy jobbat?Ha nem az Intel Core i7 a legjobb akkor melyik?A NASA számítógépeket most ne vegyük bele :D
2010. aug. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen az enyém a legjobb.


PS2 emulátor helyett kipróbálhatnál egy igazi PS2-t, azzal meglesz a türhető sebesség, és olcsóbban is kijössz, mint egy "legjobb számítógéppel".

2010. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb számítógép. Játékra elég Phenom II X4 vagy Intel Core i5, komolyabb grafikai munkákra pl. már jól jöhet az i7.

És nem elfelejtendő, hogy ha ma megveszed a Core i7-et, az fél év múlva töredékét fogja érni.

2010. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell drága gép, elég egy Intel Core i7 980X Extreme Edition mondjuk egy Sapphire Radeon HD5970 Toxic 4096MB videókártyával.

Ramból is elég 24gb ddr3 1600mhz-es, SSDből sem kell több, mint egy Corsair P512 SSD 512GB.


Mé'' nem veszel egy kib@szott PS2-őt? Vagy egy kib@szott PS3-at? Vagy egy kib@szott XBOX360-at?

2010. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

OFF console-okkal én pl nem szeretek játszani :) lehet azért van mert nekem nincs és csak ritkán játszok pl ps2-vel vagy xbox-al. De abban igazad van hogy azok olcsóbbak és tovább bírják. DE én ilyen régi módi vok hogy játék csak gépen. És ha már van egy erős gamer gépem akkor már ha konvertálni kell, vagy kicsomagolni egy 16 gb-os full hd filmet akkor nem kell órákat várnom. Mindennek megvan az előnye és a hátránya./OFF

Én a helyedbe egy új gépet vennék persze csak ha van rá keret :) . abba a p4-es gépbe mindenki ki kéne cserélni. és nem kell a legerősebb, teljesen felesleges egy mezei gamer-nek. elég pl egy phenom II 925 2.80Ghz-es proci egy hd 5770 1gb, min. 2gb ram de ha belefér akkor 4 gb ram, 450-500 watt os jó minőségű táp pl chieftec egy középkategóriás alaplap és a gépház maradhat a régi. remélem mindent leírtam, esetleg 2db hát ventilátort még érdemes venni. ja meg persze egy 7200rpm-es min 16Mb gyorsítótárral rendelkező hdd.

2010. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Első és harmadik.Viszont a gyári játékok PS2,PS3 és Xbox360-ra jóval drágábbak


Első: Nem hiszem hogy idézőjelbe kéne tenned a legjobb számítógépet ugyanis szerintem van legjobb számítógép


Második: Ahelyett hogy itt bunkózol jó lenne ha logikusan gondolkoznál


Engem már nem érdekelnek az új játékok.A PS2-es játékoknál megálltam és azokkal szeretnék játszani.Ha eladom a mostani gépemet és még pár cuccot akkor nem lesz az új gép olyan drága.


A többi kommentelőnek köszönöm a választ

2010. aug. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!