Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dob ki tableten a...

Miért dob ki tableten a freemailből?

Figyelt kérdés

Be akarok jelentkezni de egyszerre kidob,telón minden jó be tudok lépni,nem dob ki

De tableten miért?



2020. szept. 28. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Dátum jól van beállítva a tableten? Azt nem szokták szeretni az ilyen oldalak, ha rosszul van.
2020. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,jó

Az lehet a baj hogy elvileg régi a tablet?

Mert anyukám munkatársa adta és már akkor voltak problémák,és azt mondta egy szerelő hogy nagyon régi vagy vmi ilyesmit

Amugy Londonból hozták ha ez számít

2020. szept. 28. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

tuti nem szereti a tableted hogy ilyen ótvar fos oldalakat használsz mint a freemail


csak hogy valami ötletet is adjak: minél hamarabb lecserélném az emailemet. ;)

2020. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az oké csak az a baj hogy mist a freemail kellene

De nem értem hogy akkor a telóm miért fogadja el

Mindkettő androidos

2020. szept. 29. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
anyámnak is 1000 éve mondom hogy cserélje le az emailjét. a freemail mindig leáll vagy valami baj van vele. Nem èrtem anyàm minek használja mèg mindig, többi is ingyenes. freemail olyan 2008-ig volt menő.. Mostmár csak azok használjàk akik tájékozatlanok az internet vilàgàban
2020. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én tájékozott vagyok,azöta megoldottam
2020. okt. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!