Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy/hol tudom beállítani...

Hogy/hol tudom beállítani normálisan a mikrofont?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Asus Cerberus V2 fejhallgatót. Van egy mikrofon a zsinóron, valamint egy erősebb a bal oldali kagylón, ami külön kihúzható ha nem kell. Az a problémám, hogy csak a zsinóron lévő mikrofont érzékeli a rendszer, bármit csinálok, nem tudom beállítani a másikat elsődlegesnek. Win10-et használok. Előre is köszönöm a segítséget.

2020. szept. 29. 09:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az előlapi csatlakozókra dugom. Van egy Y elosztó, ami a fejhallgatóba és a másik a mikrofonba megy.
2020. szept. 29. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:

It’s not immediately obvious, but the boom mic can only be attached at one specific angle; you have to line up the flat edges of the jack and the port on the headset. If you fail to do so, it’ll feel like the boom mic is attached but you’ll actually be channeling your voice through the in-line mic instead.


Google segítségével találtam trustedreviews cikkben. Tudod, amit vásárlás előtt már elolvasunk. Szóval pont abban az egy szögben kell bedugni, hogy stimmeljenek az egyenesek a dugón és az aljzat körül. Onnan tudod, hogy szarul dugtad be, hogy a kábelen fityegő vérkínai fost hallod.

2020. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!