Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi alapján rangsorola fb...

Mi alapján rangsorola fb app? van benne valami logika?

Figyelt kérdés

Mióta vannak ezek a "szobák", próbálom figyelni de nem jövök rá az algoritmusra.

ahogy látható a "történetek" felett megjelennek egy sávban ezek a szobák, és ugye ezzel az ismerősok képei

azt értem talán h aki online van, amellett zöld kör jelenik meg.

de mi alapján állít fel sorrendet?

azért érdekes számomra mert nekem olyan ismerősöket dob be folyton a sor elejére akikkel nagyon régen beszéltem messengeren vagy akár egyáltalán nem.

mi lehet az oka? van ebben valami logika a rangsorban?

(általában napokig ugyanazokat az ismerősöket listázza előre.)



2020. szept. 29. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve hogy semmilyen formában nem nyíltforrású az FB kódja, algoritmusa, így max találgatni lehet, azt meg minek.
2020. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azokat teszi oda, akikkel sokat beszélek vagy sok posztját nézem/lájkolom
2020. szept. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de nálam pont olyanok vannak elöl, akikkel Minimum fél éve nem beszéltem (exem családja pl. őket nem is likeolom... nyilván) vagy messengeren sosem beszéltünk.

lehet h engem pl ők megneznek többször?

2020. szept. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!