Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A google drive-omon egy csomó...

Vurugya béla kérdése:

A google drive-omon egy csomó tesztet csak úgy enged linken keresztül megosztani, hogy a link birtokában szerkeszteni is lehet - hogy lehet olvasásra beállítani?

Figyelt kérdés
Ha belemegyek a link lekérésébe, legördítem, hogy "a link birtokában bárki" és csak szerkesztő lehetőséget kínál fel mellette, olvasó lehetőséget nem. Pedig én ki akarom töltetni a tesztet egy csomó diákkal, akik nem akarom, hogy szerkesszék! SOS - hogy lehet megcsinálni, hogy ne nyúlhassanak bele a link ismeretében, csak kitölthessék?

2020. szept. 29. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak olvasni engeded, küldjed el levélben.
2020. szept. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Argloss ***** válasza:

Google űrlapot nem Google Drive-ról osztunk meg...

Nyisd meg az űrlapot és jobb felül ott a küldés gomb. Lehet linkkel, mehet egyből email-ban stb...

2020. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én diákoknak akarom közzétenni, akiknek nem ismerem az email-címét, de ha ismerném, akkor se akarnék 40 email-címet egyenként felsorolni. És jövőre már mások lesznek a kilencedikesek :)

A második hozzászóló mondta azt, ami nekem megfelelő! Köszi!

2020. okt. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!