Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Navon telefonok tényleg elég...

Navon telefonok tényleg elég rossz minőségüek ?

Figyelt kérdés
lett egy navon supreme mini telefonom ismerősöm azt mondta hogy neki két hétig birta csak. Nem kapcsolt vissza neki és nem is javitható és ő mondta hogy rossz telefonok. Más is igy jár vele ? Nekem egy forintomba se került ingyen kaptam ajándékba.
2020. okt. 5. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt ilyen, kb 1 évig bírta. Különösebb baj nem volt vele. Olcsó eldobható telefon. Sokat ne várj tőle.
2020. okt. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt egy Navon Supreme micro telefonom. 3 évig használtam, annyi hibája volt, hogy a végén már kezdett tönkremenni az aksija. Még a mai napig működik, bár nem bírja az aksi úgy ahogy új korán (energiatakarékos módban fél óránál tovább nem bírja, ha folyamatosan használom). Vészhelyzeti telefonnak van félrerakva, ha nincs működő telefonom, akkor azt tudom használni.
2020. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem navon t400-am volt. Hát a mikrofonja az ritka ótvar, de elősorban viberhez, nethez vettem. A kamerája sem a legjobb
2020. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
A fiamnak volt egy valamilyen Navon-ja. Állandóan volt valami baja(hol lefagyott, hol nem töltött, nem indultak el rajta az alkalmazások). Szóval nem egy jó konstrukció. Pénzt nem adnék érte, de ingyen fogadd el. Ha másra nem majd jó lesz levélnehezéknek.
2020. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát eléggé szemét az biztos. Olyan lassú hogy még a 2d-s és a 3d-s játékokat se viszi, még amikor a mappákat megnyitja az is szaggat minden szaggat. Legörgetni valahol is úgy szaggat/akad hogy hányingert lehet kapni tőle kb. Arról nem beszélve hogy ott írni se lehet normálisan. Mert írsz egy szót oszt vissza ugrik a leges legelejére nem mindig de borzasztó.


A pozitív benne hogy az aksija bivaly erős. (Jó az is tönkre megy 1 idő után)


De az ilyen telefon gyártót már rég perelni kellene

2021. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a #5.

Sőt, youtube-ozni,facebook-olni,-Twitterezni,Instangramozni,Tiktokkozni se jó azon a szemeten.


Egy igazi elektromos hulladék

2021. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!