Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Biztonságos használt laptopot...

Biztonságos használt laptopot futárral küldeni?

Figyelt kérdés
90ezer forintért lenne vevő a laptopomra, de sajnos a vevő nem tud érte jönni, és azt mondja, hogy küldjem futárral. Ettől tartok kicsit, hogy hiába jól becsomagolom, de szállítás közben megsérlül, dobálják, vagy rápakolnak egy mosógépet stb. Ilyesmi elő szokott fordúlni? A vevőt sem ismerem, az is előfordúlhat, hogx egyszerűen nem veszi át, és buktam a szállítási költséget. Hogy szokotátok az ilyesmit bonyolítani?

2020. okt. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én postával küldtem, alaposan becsomagolva.

Eddig mind sikeresen megérkezett.

Futárnál tényleg gáz hogy van hogy parkolóban dobálják át egyik autóból a másikba. :-(

2020. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold be buborékfóliába, dobozba, még egy fóliába és úgy dobozba, plusz írd rá, hogy törékeny. Dobálni fogják, de azért hűtőt nem fognak rápakolni...
2020. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Vegyél buborékfóliát plusz kitöltő anyagot, ha alaposan becsomagolod, akkor nem lesz baja.

Ha ennyire aggódsz a szállítási költség miatt, akkor kérd előre utalva annak a költségét.

2020. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos csak jól csomagold be. Buborékfólia és szivacs. Igen, az benne van, hogy nem veszi át.
2020. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!