Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet írni a valve...

Hogyan lehet írni a valve supportnak?

Figyelt kérdés
Tegnap kikickeltek egy CSGO meccsből fogalmam sincs, hogy miért és kaptam egy hét napos eltiltást. Hol lehetne írni supportnak?

2020. okt. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezzel semmit nem tud a support kezdeni. Az ő feladatuk a fiókokkal és tartalmukkal kapcsolatos problémák megoldása, nem az hogy egy játékon belül egy adott eseményt elbíráljanak - ehhez semmi köze a Valve-nek.

Az eltiltás automatikus a kirúgások számának függvényében, ami feltételezi hogy nem vagy szabálykövető játékos, így kapsz 7 napos pihenőt hogy kicsit tisztuljon a fejed, és megtanuld a szabályokat betartani. Ezt a tiltást sem fogják levenni, mert senki nem fogja a viselkedésedet elbírálni - eleve nincs is ezekre rálátása a supportnak.

2020. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hány tiltás után bannolnak örökre? Mert én már hallottam ilyet is.
2020. okt. 6. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Griefing után nem kaphatsz örökös bannt. Automatikus bannt kaptál, mert túl sokszor kickeltek meccsekről, és az algoritmus kikockázta, hogy rádfér egy pihenés, mert valamit nagyon nem jól csinálhatsz, amik az alábbiak lehetnek: 1, ótvar béna 2, griefing/trollkodás, ezért kickelnek folyton a társaid valószínűleg.

Továbbá kaphatsz még 30 napos kitiltást, ha sok jelentést kapsz, és bejutsz OverWatch-ra, majd elbírálják a griefing-et.

2020. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már egy ideje - ez egy 4 éves cikk - jár a ban griefing-re is:

[link]


"A temporary griefing conviction assigned by Overwatch will now be elevated to a permanent conviction if the suspect had a previous temporary griefing conviction."

2020. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mondjuk ezt nem tudtam, pedig jóformán napi szinten játszok több éve "fél-profi" szinten. Bár mondjuk sosem értettem a griefing értelmét éles meccsen, így nagy tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, szerintem plafon 2 órás bannom lehetett eddig, az is csak haveri funolásból. :D
2020. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába írsz nem kapsz normális választ, vagy nem is válaszolnak. Ismerem én az ilyen népszerű játék készítőket. :)

A válaszolnak csak ugyan azt a szöveget b@sztasák neked és mindenkinek, be illesztenek egy szöveget oszt cs.. Olyanok mint a gépek.

2020. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik. A Forza support pl. teljesen lelkiismeretes, egy rosszul sikerült PC/XBox szinkronizációval tönkrement a mentésem, és bár ők sem tudták visszaállítani (írták, hogy ezt is megvizsgálták), ajándékként leküldték a teljes inventory-t és visszakaptam az összes kreditemet is. Humán support volt, egészen biztos.
2020. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!