Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Android outlookra nem tudom...

Android outlookra nem tudom felrakni a t online email fiókomat miért? pedig jó beállításokat használok, ugyanazt amit a pc outlook-ra ír a telekom.

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen beállításokkal próbáltad? POP3 / IMAP; SMTP beállítások?


Gépen fixen lehet a Telekom SMTP beállításokat használni, de mobilon mobilnettel már más a helyzet a multi-NAT miatt. Mivel a mobilhálózat nincs felkészülve arra, hogy valaki kimenő porto(ka)t szeretne használni, illetve nincs lehetőség port nyitásra/port továbbításra, valószínűleg mobilnettel sohasem fog működni ugyanazokkal a beállításokkal, ami vezetékes (vagy wifi) kapcsolaton, pc -n működik.


Nem ismerem a t-email -t, de talán működhet a Google féle puplikus SMTP szerver beállításokkal (egy próbát megér)...


SMTP szerver:

smtp-relay.gmail.com


Port lehetőségek:

25, 465 (SSL), 587 (TLS)


(A bejelentkezéshez szükséges adatok változatlanul a t-email -re vonatkozó adatok maradnak (e-mail cím; jelszó).)


A Google féle SMTP szerver támogatja a Dinamikus IP címeket, vagyis nem gond a wifi vagy mobilnet használata sem. Kérdés, hogy a t-email támogatja -e a külső SMTP szerver használatát (gyanítom, hogy nem, de reménykedj hogy igen, különben csak a VPN marad az otthoni hálózatodra)...

2020. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sikerült nem állítottam át pop3 ra azzal sikerült felvennem az tonline emailt android outlook ra
2020. okt. 15. 22:02
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2020. okt. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!