Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vagy Notebook való...

Laptop vagy Notebook való nekem? Mi is konkrétan a különbség?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél olcsóbban kijönni.Nem játszani kell, de ne legyen "lomha"! Akár használt is lehet, kb árat ha tudtok adni..
2010. aug. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te a laptop és a netbook közti különbségre gondolsz. a netbook kisebb teljesitményű, lassúbb és nincs benne DVD meghajtó. kb 50-60 ezer. a laptop kb 20 ezerrel drágábban indul
2010. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A netbook kicsi,és kisebb teljesítményű is.

Ha olyan laptopot akarsz, ami egy-másfél év múlva se lesz korszerűtlen, akkor az sajnos 180E :( Főleg, ha op.rendszerrel veszed.

2010. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tényleg a netbookra gondolhatsz, mert a notebook ugyanaz, mint a laptop, csak régen jó volt a laptop elnevezés, mostmár a notebook a menő :P
2010. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A laptop és a notebook között volt különbség úgy tíz-tizenöt éve, de azóta már teljesen mindegy, hogy hívod :) A netbook, mint a nevében is benne van, kifejezetten netezésre alkalmas, kisebb méretű, kisebb kapacitású, kisebb teljesítményű hordozható számítógép. Ha csak netezni akarsz vele, vedd ezt, mert olcsóbb.
2010. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Ja és netbookot szerintem ne vegyél még, nem éri meg az ára, nagyon kicsi a teljesítménye, nem sokkal többért kapsz egy tisztességes laptopot.
2010. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Valószínűleg akkor Laptopot veszek!
2010. aug. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!