Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges-e így megoldani,töb...

Lehetséges-e így megoldani,többi lent?

Figyelt kérdés
Az alsó szinten van egy pc amin be van kötve az internet(vezetékes),viszont az én szobám az emeleten van és szeretnék vásárolni magamnak a szobámba egy pc-t. Megoldható-e, hogy valahogy úgy kapja a pc a netet ,mint mondjuk egy laptopot h nem kell feltétlenül hozzádugni a modemet vagy a routert hanem valamilyen erősítővel érzékeli.Valamilyen más eszközzel,vagy be kell húzni az emeletre is a netet?Bocsi lehet hülye kérdés, de nem vagyok ott ennyire a számítástechnikában.

2020. okt. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a kérdésed, azt szeretnéd tudni, hogy lehet-e azstali gépben wifi? Erre a válasz igen, van pci-express és usb csatlakozású wifi adapter is, amit gond nélkül tudsz asztali gépen használni. Sőt, olyan alaplapok is vannak, amin integrálva van wifi vezérlő, vagy m.2-es foglalata van direkt wifinek.
2020. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagy segítség vagy!!!

Már csak egy kérdés ha nem zavarlak.

Ezek közül néhányat be tudnál linkelni erre a célra?

2020. okt. 17. 14:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És miután megvásároltam mi a teendőm és hogyan működik?
2020. okt. 17. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg van, pl usb-sek: [link]

vagy pci-expressesek: [link]


Az usb-set rádugod egy usb portra, és elvileg működik is, a pci-expresseset pedig az alaplap megfelelő foglalatába teszed. Az usb-shez nem kell szétszedni a gépet, cserébe az egyik usb portot foglalja, és kilóg. Más teendő nem nagyon van, ugyan úgy működik, mint egy laptopban a wifi.

2020. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet mindenkinek!

Akkor csak bedugom az usbs instalállom és már van is wifi kapcsolat és méhet a gondtalan böngészés?!

2020. okt. 17. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!