Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mozilla Firefox és vagy a...

Mozilla Firefox és vagy a Chrome a jobb? Mi a különbség közöttünk?

Figyelt kérdés
Ki milyet használ és miért?

#Pc,laptop,OP
2020. okt. 19. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthon Chrome, mert idős szüleim nem tudják néha kezelni a google fiókjukat és külön ikont lehet mindegyik profilnak csinálni.

Illetve chromecastra küldeni tartalmat is egyszerű onnan. Lehet más is tudja ezeket, de nem váltottam mióta bevált.


Melóban viszont Opera, főleg a kisebb memóriaigény és képvágó funkció miatt.

2020. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyrészt egyéni preferencia kérdése.

Én a Firefoxot jobban szeretem.

2020. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Firefoxot, Waterfoxot, Brave-et (Chromium alapú) és Tort használok (ez szintén Firefox alapú).


Az alap Chrome-ot bottal sen piszkálnám.

2020. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én actually Chrome-ot használok évek óta és ennek húzós oka is van:

A telefonom Androidos, ez ment minden adatot, képet, videót a Google Fotók-ba, Google Drive-ra, a Naptár bejegyzések is folyamatos szinkronban vannak a Google Accounttal. Gépen a Chrome-ot használom és Android-on is, így a könyvjelzőim és az előzményeim is szinkronban maradnak, bármikor egy kattintással rátérhetek arra az oldalra amit telefonon nézek ennek az összhangnak köszönhetően. A házban Google Nest rendszert használok (1 Nest Hub, és egy Google Home) és ezzel irányítjuk a kamerákat, ledszalagot, (néhány dolgot mint pl kávéfőző csak én) és azt a pár okosizzót ami jelenleg van a háztartásban.

Értelem szerűen ez is Google Asszisztens alapú azaz ugyanarra a Google fiókra épülhet mint minden más.


Számomra így a legegyszerűbb, vásárolok egy új készüléket, belépek a Google Accountomba és minden adat amit eddig használtam a régi eszközeimen ott lesz azonnal az újon! :)

Üdv!

2020. okt. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki.


Te 4 es nagyon fejlett vagy,jó neked,bárcsak így értenék ezekhez a mai dolgokhoz.

2020. okt. 20. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!