Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Web applikáció vagy mobil...

Web applikáció vagy mobil app? Mit lenne érdemes kreálni diplomamunkára?

Figyelt kérdés

Szóval mindenkinek kell utolsó félévben egy final year project-et összedobnia bármilyen területről az adott szakon belül, a fent említettekre szűkítettem a kört, az előadók is ezeket ajánlják leginkább.


Web applikációhoz használnék persze html+css-t, php-t, esetleg psm-t, meg talán kis JavaScript-et.

Míg mobil apphoz android studio, kotlin meg persze valami adatbázis is lenne mögötte, a firebase-t túl egyszerű kaliberű dolog szerintem project-hez, szóval mysql-re vagy esetleg aws-re gondoltam, hogy hasznosítsak is valamit a korábban tanultakból.

Egyébként eddigi legjobb eredményem mobilapp fejlesztés module-ból jött össze.


Szerintetek melyikben van a több fantázia, melyikkel könnyebb elérni egy nagy durranást? (Persze csak egyetemen belül, hogy legalább kitűnjön valamennyire is)

Akár publikálnám a play store-ban is hogy éles legyen a bemutatáskor.


Cyber Sec MSc-re készülök (bár még nem szántam el magam teljesen), úgyhogy gondoltam arra is, hogy mondjuk egy mobilappot amit csinálok, használnék olyan dolgokat amik biztonságosabbá tennék, esetleg valami egyszerű kis penetration testing-ről is ejtenék meg pár dolgot a szakdolgozatban. Viszont nagyon a fő témától nem érdemes eltérni, mert túl nagy lesz úgy a scope.


Ti mit csinálnátok, mit csinálnátok? Milyen témákban gondolkoztatok egyetem vége-fele?


Egyébként csinálhatnék olyan dolgokat is mint networking, valamit rasberry pi-vel kapcsolatban, esetleg valami komplexebb dolgot mysql workbench-ben, de valamiért a mobilappok felé húzok jelenleg.



2020. okt. 21. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!