Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam kulcsot hogyan tudok...

Steam kulcsot hogyan tudok értékesíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap nyertem egy Steam kulcsot 20€-s játékhoz, és mivel nincs rá szükségem, azért a 20€-ért cserébe szivesen megválnék tőle.

Erre van valamilyen lehetőség?



#pénz #kulcs #Steam #értékesíthető
2020. okt. 21. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

A 20 eurót felejtsd el. Ha ugyanannyiért adod mint az áruházi ára, akkor megyek, akkor semmilyen előnyt nem tudsz felmutatni. Fogom és megveszem az áruházban egy legális forrásból, nem pedig azon parázok hogy esetleg milyen kamu vagy már nem működő kulccsal vernek át esetleg.


Játékot a mindenkori legkisebb áron vagy alatta tudsz eladni, ugyanis ha a piacon a vásárok alkalmával leesik a mindenkori legkisebb árára a játék, akkor annyiért megveszem legális forrásból, maximum várólistára teszem és majd megveszem később, ha akciós.

Tehát neked ez alá kell ajánlanod, hogy a kulcsod iránt bárki is érdeklődjön.


60 eurós játékokat nagyjából 6-8 euróért lehet legjobb esetben eladni, esetleg 10-12-ért, ha nincs belőle túlkínálat a kulcspiacon. A 20 eurós kulcsodnál ne is számíts arra, hogy 5-nél többért el fog menni bárhol, és ha a mindenkori legjobb ára is 5 euró vagy alacsonyabb, akkor már alá kell ajánlatot tenned. És persze az is vedd bele, hogy 0 eladásos újonc hirdetőként abszolút nem sok bizalom lesz feléd sehol.


Én redditen adtam el a kulcsaimat eddig, itt:

[link]

2020. okt. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meghirdeted, átutalja a pénzt, te pedig átadod neki ajándékként a kulcsot. Azért azt ellenőrizd, hogy lehet-e ajándékozni, mert bizonyos tárgyak nem adhatóak át Steamen (ajándék kulcs nem tudom ebbe a kategóriába tartozik-e).
2020. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!