Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell videóról leszedni...

Hogyan kell videóról leszedni a satírozást?

Figyelt kérdés
Szülinapkor köszöntöttem az egyik barátom, és kitakartam a 'szeszes italt' hogy az insta le ne tiltsa, kéne a firkálás nélküli videó, de azt véletlen töröltem. Hogy szedjem le azt a pár vonalat a videóról? Köszii

#szerkesztés #videó #insta #hogyanszedjemle #videoretusalas
2020. okt. 22. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt már sehogy.
2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert az alatta lévő információ elveszett. Ha ott lenne minden szerkesztés után az eredeti kép is, egy 5 perces videó több GB lenne.
2020. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Denaturált szeszes vattával letörlöd a monitorról a nem kívánt (filc-)satírozást.. ;)
2020. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Filmről még le lehetett szedni, már az 50-es években 4K volt. Minden szempontból jobb mint a mai digitális videó (kivéve ha elszakadt).
2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásúl ha a kisatírozást így vissza lehetne állítani, az nem kis biztonsági kockázatot is jelenthetne egyes videóknál. Ahogy fentebb írták, az az információ elveszett, mivel felülírásra került.
2020. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!