Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyjából 3 napig be volt...

Nagyjából 3 napig be volt kapcsolva a gép, de nem futott rajta semmi. Valami baja lett, mert nem akar bekapcsolni. Nem tudom, hogy mit csináljak vele. Valami ötlet ?

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam a monitort, hogy kikapcsolhassam a gépet, de előtte meg akartam vlmit nézni a neten.

Megnyitottam, kb abban a pillanatban elfordultam a gép elől, és amikor vissza néztem a monitorra addigra már sötét lett, de nem láttam már addigra semmit, hogy mit csinált, csak azt, hogy no signal.

Gondoltam, vissza kapcsolnám, hogy vajon miért volt ez.

Erre nem kapcsolt be.

Nem is kattanás, de olyasmi hangot adott ki, mint amikor kinyitsz egy sört.

De csak ennyi, egy rövid "c-sz" azt ennyi.

Be sem indult, fel sem pörgött.

Gondoltam túlmelegedett vagy ilyesmi, kb 3 órával később megint megpróbáltam beindítani, már az a hang sem jött ki a gépből.

Teljesen behalt.

Pedig előtte használtam, aztán 3 napig ment, s csak a fentieket akartam csinálni, és most nem indul.

Kutyaház miatt lehet ez ?

Mert semmi életjelet nem mutat.


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


Üdv: Niki



2020. okt. 23. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kityaház nem tudom hogy jön ide, de ha valami pisszenő hangot hallottál, akkor viheted szervízbe, azt távolról tuti nem lehet javítani, mivel valószínű kondenzátor pukkant el akkor épp alaplapon, tápban stb.
2020. okt. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

90%, hogy táphiba lesz.

És nem, nem azért, mert baj lenne, ha egész nap megy. A folyamatos üzem kevésbé megterhelő a gépeknek, mint a folyamatos ki-be kapcsolgatás.

A túlmelegedés sem okozhatja. Már jó ideje minden gép automatikusan lekapcsol, még azelőtt, hogy a hő károsíthatná. Utána pedig pár perc hűlés után el kell, hogy induljon.

2020. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!