Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van mód az egér kábelének...

Van mód az egér kábelének rövidítésére?

Figyelt kérdés
Vettem egy egeret, de nem figyeltem és 2 méternyi kábel van hozzá :/ Lehet valahogy kábelt cserélni benne? (a régi egeremnek jó a kábelje, tök jó lenne ha ki tudnám cserélni)
2020. okt. 28. 20:10
 1/7 lali24 ***** válasza:
100%

persze, hogy ki lehet cserélni - a kérdés, hogy megéri-e vele szórakozni.

(ha rövidebb lenne, egyértelmű az indokoltság, de miért zavar, ha hosszabb?)

2020. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Össze tudod hajtogatni és valamivel átkötni, a megfelelö hosszúságnak megfelelöen.
2020. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ahol bedugod a gépbe, ott tekerj rá annyi hurkot amivel már megfelelő hosszúságú, majd 2 db vékony kábelkötegelővel rögzítsd
2020. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Kivágsz a közepéből 1 métert, blankolod, raksz fel hozzá való zsugorcsövet, vezetékeket összeforrasztod, szigeteled egyesével, zsugorcsövet ráhúzod, rámelegíted és kész is.
2020. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leszeded az egér burkolatát (általában 1-2 csavar tartja).

Megkeresed, hogy a vezeték hová csatlakozik a NYÁK-ra.

Forrasztópákával kicsit megmelegíted a forrasztást, így könnyedén le tudod szedni a vezetékeket (jegyezd meg, hogy melyik szín, hol volt). A kábelt visszavágod a kívánt méretre, blankolod a végeit és visszaforrasztod az eredeti helyére, majd visszacsavarozod a burkolatot.


Szerintem így egyszerűbb és esztétikusabb is, mintha a kábel közepéből vágnál ki egy darabot.

2020. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kábelt cserélni.

Veszel egy ilyet, egyik vége a gépbe, másik végébe meg az egeret:

[link]

2020. okt. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja semmi, félreértelmeztem, azt hittem hosszabbítani akarod, sorry.
2020. okt. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!