Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűntek az egyik felhasználór...

Eltűntek az egyik felhasználóról az adatok és a beállítások. Tudok tenni még értük valamit?

Figyelt kérdés

Minap a barátom be szeretett volna jelentkezni a felhasználójába és amikor belépett, azt látta, hogy az összes adat és a háttérképe, a videók eltűntek. Windows 10-ről van szó.

A hibakód így szólt:

“Nem sikerült bejelentkezni a fiókjába.

A probléma gyakran megoldható azzal, hogy kijelentkezik a fiókjából, majd újra bejelentkezik. Ha most nem jelentkezik ki, a létrehozott fájlok és végrehajtott módosítások elveszhetnek.“ Így is tettem, kijelentkeztem és miután megint beléptem, ugyanaz az üzenet fogadott. Oldalt az üzeneteknél ezt jelezte ki, miután kijelentkeztem:

“A bejelentkezés egy ideiglenes profil használatával történt.

Nem férhet hozzá fájljaihoz, és a profilban létrehozott fájlok kijelentkezéskor törlődnek. Ennek elkerüléséhez jelentkezzen ki, majd próbálja meg később.”

Az én felhasználóm teljesen rendben volt és megvan minden. De ezt nem értem. Mi történhetett így egyik pillanatról a másikra? Kerestem a saját felhasználómon az ő adatait, ahogy lementette névvel és nem találok semmit. Amikor belépek ugyanúgy üres neki.

Oldalt ezt is kiírja bejelentkezés után:

“A rendszergazda vagy a szervezet az eszköz Windows diagnosztikai adatainak szintjéhez a következő értéket állította be: Kötelező”

Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, vagy segít-e, gondoltam leírom.

Tudok még tenni érte valamit? Egy csomó videónk veszett el és nagyon sok fontos adat. Kérlek, segítsetek! Már mindent átkutattam.



#ideiglenes profil #sikertelen bejelentkezés #Adatok törlődése #Felhasználó törlődése
2020. okt. 30. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!