Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Microsoft...

Hogyan lehet a Microsoft Outlook-ot alapértelmezett levelezővé tenni?

Figyelt kérdés
Körlevelet írtam MicrosoftOffice-ban. Szeretném elküldeni e-mailben. Azt írja, hogy a MicrosoftOutlook nem alapértelmezett levelező, tegyem alapértelmezetté. Hogyan? Levelezésre az OutlookExpresst használom, de ezt sem tettem annakidején alapértelmezetté, egyszerűen csak használni kezdtem. A MicrosoftOutlook is fent van a gépen, mert feltelepült, de sohasem leveleztem vele. Mit állítsak be és hol, hogy a körlevelek elmenjenek?
2010. aug. 9. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Először is megköszönöm, hogy válaszoltál, de valamit félreértettél. Nem OutlookExpresst akarok beállítani, hanem MicrosoftOutlookot. Az OutlookExpresst nagyon jól ismerem, évek óta használom. A MicrosoftOutlook telepítéskor feltelepült, nem töröltem le, de nem is használtam. Minek vacakoltam volna vele amikor ott volt a jól bevált OutlookExpress. Most viszont a körlevélvarázsló a MicrosoftOutlook-ot kéri, de nem tudom hogyan állítsam alapértelmezettre.
2010. aug. 10. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, Internetbeállítások, Programok fülön az E-Mail-nél válaszd ki a listából a Microsoft Outlook-ot. Ne az Expresst.
2010. aug. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Sikerült.
2010. aug. 11. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!