Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időnként veszel új...

Mennyi időnként veszel új laptopot akkor ha nem munkára használod pl és semmi baja nincs évekig? Szoktál akkor is venni újat ha nem lesz évekig semmi baja?

Figyelt kérdés
Valamint milyen laptopjaid voltak eddig és jelenleg milyen van?

2020. nov. 3. 18:31
 1/5 anonim válasza:
100%

Az első egy Acer volt, nem tudom már pontosan milyen típus. 8 évig használtam, azért kellett új, mert folyamatosan túlmelegedett és kikapcsolt. Odaadtam a barátomnak, aki megcsináltatta, így most ők használják.

Most egy hp 250 g6 1xn52ea van. Csak akkor veszek újat, ha tönkremegy.

2020. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 2 laptopom volt 7 évet bírt az első, de megállt. A mostani is 7 éves, teljesen jo. i3 ssdvel.

Munkára tökéletes,játék miatt gondolkozom, hogy itt az ideje a cserének főleg ryzenen gondolkozom.

2020. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
garancia végén váltok.
2020. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor veszek újat ha elromlik, vagy annyira elavul, hogy már használhatatlan. Szerencsére utóbbi manapság nem annyira játszik, mint régen.
2020. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig használom amíg le nem törik a kijelzője. Ez 4-5 év..
2020. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!