Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amazon-ról rendelés?

Fejes Ádám kérdése:

Amazon-ról rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még sosem rendeltem Amazon-ról, most viszont szeretnék több terméket is, méghozzá az Amazon.de-ről.

(Shopping Listem: [link]


Az első kérdésem az lenne, hogy a szállítás hogyan zajlik/mennyibe kerül? A termékek összesen 190euroba kerülnek, és ha összeadom a termékek egyéni szállítását, akkor 70 euro jön ki, ami rengeteg csak a szállításért. Ha viszont odamegyek a rendeléshez, akkor már csak 32 eurot ír, amit az Amazon EU Sàrl végez. Illetve azt is hallottam, hogy 30 euro felett ingyenes a szállítás.

Szóval akkor az lenne a kérdésem, hogy a szállítás 70 euro vagy 30 euro vagy ingyenes lesz?

Továbbá, ha előfizetek Amazon prime-ra, abból származik bármiféle előnyöm? Például olcsóbb/gyorsabb szállítás, garancia, vagy bármi?

Illetve nekem Maestro kártyám van. Azzal lehet rendelni? Ha nem, esetleg PayPallal lehet? Vagy ha az Erste-nél vagyok, bankszámlát hozzálehet adni, hogy azzal rendeljek?


Köszönöm a segítséget előre is.



2020. nov. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott van az összes termék mellé írva, hogy ingyenes szállítás.


Bár amazonon még sosem rendeltem, de eBay és Aliexpress-en nem az értéktől függ a szállítás, hanem van olyan 2-3 dolláros cucc is, amit a világon bárhová elküld "ingyen"


Fizetésnél a végösszeg kerül kiírásra (amiben már minden benne van: termék ára, esetleges szállítás, kedvezmény ha van stb) és Neked azt kell kifizetni.


Hogy milyen fizetési módokat fogad el, azt ki kell próbálni.

De a PayPal 99%, hogy oké.

2020. nov. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
paypal és bankkártyát elfogad az amazon rendszere. A végösszegnél ált már a konkrét összeg van, de figyelj arra, h nem midnent szállítanak MO-ra.
2020. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én elsőre valami filléres xart rendelnék a helyedben.

Ha elrontasz valamit, kevesebbet buksz. Aztán ha megy a dolog, jöhetnek a komolyabb cuccok...

A Paypal régebben csak dombornyomott kártyákat fogadott el.

A megadott kártyát letesztelik. Levonnak egy minimális összeget, majd visszautalják.


Más:

"azt is hallottam..." - Ez pletykát jelent.

"Azt olvastam az Amazon.de-n..." - Ez tényközlés.

2020. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!