Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, feltörték a facebook...

Segítség, feltörték a facebookom, más számot adtak meg (szerintem) igy nem kapom meg a kódgeneratortól a kódom, hogyan tudnám elerni, hogy a saját számomra kapjam meg a kódom? Esetleg kit kell ezzel megkeresni? Részletek lent!!!!!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja történt, hogy reggel felkeltem nem tudtam használni a facebookomat, feltörhették. Először jelszót se tudtam változtatni mert a régi emailem mar nem élt de ezt aztan egy szemelyazonosito okmannyal tudtam igazolni így masik emailre kapom mar a dolgokat. DE!!! Mikor beirom az új jelszót kér kódgeneratortól kódot, amit én tudtommal be se állítottam, így a kódot mindig más telefonszamra küldi, gondolom annak aki feltorte. Így nem tudok bemenni, mit tudnék tenni h a saját számomra kapjam a kódot? Vagy kit kell ezzel megkeresnem? SEGÍTSÉG :(



#telefonszám #Facebook #kódgenerátor #feltörés #Telefonszam csere #Facebook visszaszerzés
2020. nov. 6. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam minden ilyesmit amit lehet, de a telefonszamom nem tudom megváltoztatni nem is ad olyan lehetőséget illetve nincs is ott olyan, h mi van akkor ha a telefonszam nem az enyém :(
2020. nov. 6. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálj meg a supportnak írni konkrétan valamit. Ezen kívül mást nem tudsz tenni. Elkeseríteni nem akarlak, de elvileg választ senki sem kap tőlük. Legközelebb jobban vigyázz.


Annyit még megtehetsz, hogy a közeli ismerőseid, családtagjaid közelében próbálsz belépni és ha csipog a telójuk a kód miatt, akkor kérdőre vonod őket. A legtöbb esetben ezek az emberek lopják el valaki más facebookját

2020. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Először valami külföldi helyet írt ki az emailem, hogy onnan csinaltak valamit, de addigra mar én nem tudtam használni.
2020. nov. 6. 22:57
 5/5 anonim válasza:
Szia kedves kérdező ! Ugyanígy jártam. Végül sikerült megoldani valahogy ? Sajnos tőlem is kéri a kódot hiába igazoltam magam a személyivel...csak az e-mailt és jelszót tudtam megváltoztatni. Belépni nem enged a kétfaktoros biztonság miatt...nem nekem jön az SMS :(
2021. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!