Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg tudom nézni hogy UPC-nél...

Meg tudom nézni hogy UPC-nél tul léptem a 300gb-ot?

Figyelt kérdés

sziasztok tudom rossz kategoria de itt többen szoktak általában válaszolni


szoval a kérdésem hogy meg tudom nézni hogy 300gb-ot tul léptem e ? és ha igen hol ?


mert a letöltésem valami katasztrofa 128kb/sec-el töltök a jol meg szokott 25-30MB/sec helyett


irták nekem hogy tul léptem a 300gb letöltést vagy mit de nem rég fizettem ki a netet ebbe a honapba és nem volt ilyen nagy mennyiségü letöltésem


igaz szoktam töltögetni de már 10 éve vagyok felhasználo a upc-nél de ilyesmi még nem fordult elő velem

ha meg tudom nézni valahol eszt a korlátozást hogy tul léptem a 300gb-ot hol tudom meg nézni ?


2020. nov. 17. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

15 éve vagyok a szolgáltatónál. Valamikor a kétezres években még volt korlátozás az adatforgalmi limitnél, akkor volt hogy levitték a letöltési sebességet. Azóta, több mint tíz éve nem tapasztaltam ilyet, és akkor is csak 4-5 alkalommal, pedig havonta 1 tera fölött forgalmaztam.


Windows 10 számolja az adatforgalmat - csak az utolsó 30 napét - (Start menüben ha elkezded beírni: adatforgalom, akkor feljön egy adatforgalom áttekintése menü), de nem hiszem hogy pont ez lenne a hiba. A mai tartalomfogyasztási szokásokkal akkor sem nehéz átlépni a száz gigákat, ha nem fájlcserélésre használod. A sok streamelt tartalom is megdobja azt, meg régen volt jó esetben 1 PC a háznál, ma meg mindenkinél ott az okostelefon is.


Régen, sok éve a my UPC oldalon lehetett ezt megnézni, a vodafone-ba olvadás után az annak megfelelő fiókban esetleg.

2020. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg néztem és eszt irja elmult 30 napbol 630gb gondolom ez gond igaz ?
2020. nov. 17. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy van, hogy 3 hónap átlaga ne haladja meg a 300 gigát, azaz három egymást követő hónap ne lépje túl a 300 gigát. A 630 "sok", de nem tudod, hogy mi van az előző két hónappal. Ha ez átlagosnak mondható nagyság, akkor valószínűleg átlépted, de lehet már tucatszor átlépted eddig is, és nem lassítottak.


A vírushelyzet-home office-digitális tanrend miatt nem is tartom életszerűnek, hogy most korlátozzon bármelyik szolgáltató, mikor kiemelten fontos a stabil és gyors netelérés.

2020. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

épp ezért mondom hogy 10 éve vagyok náluk és nem volt velem ilyesmi most gyors a net mármint oldalak szépen be hozza ahogy kell de letölteni nem tudok


van egy játékom cod modern warfare 2019 és mikor frissit akkor 9MB/sec frissiti a játékot de a többi torrent steam videokártyám driver-ét se tudom le frrisiteni még egy metin2-öt se tudok el inditani olyan lassan tölt

2020. nov. 17. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!