Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A OneNote alkalmazásnál, ha...

A OneNote alkalmazásnál, ha jegyzetelek azt látja rajtam kívūl más ?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy könyvet írni,mint hobbi és gondoltam a OneNote "alkalmazáson" írom, de ez "privát" felület, akárcsak a többi Mc alkalmazás?
2020. nov. 18. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárki, aki megnyitja, illetve ugyanabba az Office fiókba van bejelentkezve, akkor szinkronizálnak az eszközök és a jegyzetfüzet is. A OneNote egy jegyzetfüzet alkalmazás, nem alkalmas arra hogy abban könyvet írj. Annyiban igen, hogy szöveget tudsz benne elhelyezni és minimálisan formázni, de a Word vagy legalább a NotePad erre alkalmasabb lenne.


"Mc alkalmazás" - nem jöttem rá mi ez.

2020. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"vagy legalább a NotePad erre alkalmasabb lenne"

Háát.. hogy miben lenne alkalmasabb a Jegyzettömb, az komolyan érdekelne, de amúgy tényleg nem a OneNote a legalkalmasabb erre. Különösebb hátrányát sem látnám persze, és normális körülmények között idegenek nincsenek bejelentkezve az ember Microsoft fiókjába.

De én inkább egy kifejezetten szövegszerkesztésre létrehozott szoftvert használnék, legyen az akár Word, akár LibreOffice Writer.

2020. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi bocsi, WordPad-et akartam. Windows 10-ben fel lett kicsit újítva, ott van benne alapvető szerkesztés és Word-szerű a kinézete is.

[link]

2020. nov. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mc alatt talan Ms t akart irni mint microsoft.
2020. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!