Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha nem...

Mit csináljak akkor ha nem működik?

Figyelt kérdés

Ha bedugom a játék kormányom a gépbe kiírja azt hogy ismeretlen eszköz!

Már mindent csináltam letöröltem a programját vissza telepítettem de még így sem működik. Nagyon jó lenne ha minnél előbb működne mert így nem tudok játszani! Valaki tud segíteni?



2020. nov. 21. 20:11
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"Nagyon jó lenne ha minnél előbb működne mert így nem tudok játszani!"


ez nagyon tetszik :D


ha eddig mukodott akkor elromlott...

lehet csak kabele valahol gepbe csati, vezetek, vagy ahol kormanyba csatlakozik (vagy belul lapkajaba)


ha masa romlott el az rosszabb de gariztatod/javitatod mast nem tudsz


amugy pl ha windows frissitesed volt elromlas elott akkor megeshet, hiszen sok ilyen problema volt, vagy varsz ujabbra vagy ujra kell huznod es nem engedned fel

2020. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig működött vagyis múltkor is csinálta de valahogy megjavult aztán ma megint nem megy. Pedig egy 10percet ma is tudtam használni és euro truck közbe egyszer csak megállt és ezt írja.
2020. nov. 21. 21:02
 3/3 anonim válasza:
Biztos megtört a vezeték
2020. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!