Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen mikrofonos fejhallgatót...

Milyen mikrofonos fejhallgatót vegyek? Esetleg külön fejhallgatót és mikrofont?

Figyelt kérdés

Lassan újítanom kell a fejhallgatómat több okból is. Először is egy pár éves Logitech G430-ról van szó, a mikrofonján azt tapasztaltam hogy nagyon beszűrődnek a háttérzajok, ha gépelek, ha klikkelek, és van egy alap háttérzúgás is. Emiatt gondoltam arra hogy esetleg külön egy kondenzátoros stúdió mikrofont vegyek és mellé egy jobb hangzású fejhallgatót, de milyet is válasszak? Vagy esetleg, ha tudtok olyat ami fejhallgató mikrofon egyben, de van egy viszonylagos zajszűrése és nincs háttérzúgása azt is szívesen meghallgatom. Árban 40 ezer illetve még valamennyivel felette szeretnék kijönni, ha külön mikrofon és fejhallgató akkor olyan 50-60 ezer körül. Legtöbbször zenét hallgatok, filmet nézek, Discrodon beszélgetek, játszok és 1-2 videóhoz kellene. (Nyomógombot nem használok, emiatt lenne fontos hogy a klikkelések és a billentyűlenyomások ne legyenek hallhatóak)

Nem tudom ez amit írtam ez egyáltalán kivitelezhető-e, úgy fogalmaznék ilyet keresek, ha van van, ha nincs akkor azt is írjátok meg ne keressek tovább.

Sokan a Blue Yeti mikrofonokat ajánlották, de sok mást is hallottam így nem tudok dönteni.

Néztem fejhallgatókból az Acer Predator Galea 500-at és 350-et is hogy talán azok minőségibbek, de nem értek hozzá, nem vagyok benne ebben a témában.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. nov. 24. 19:27
 1/1 Fsms ***** válasza:

nekem pioneer van. több ok miatt javasolon:

eddig az összes géppel össze tudtam párosítani (Asus, Dell, Hp, etc..), nem egy értelmű volt olyan ami egyszerűen nem ment...


egy feltöltéssel két három napig megy


nem olcsó 25.000-30.000 között veheted meg,


ergonómikus, kényelmes


ez tényleg minőségi.

2020. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!