Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy az...

Honnan tudhatom meg, hogy az alaplapom max mekkora videókártyát bír el? Egy Asus prime A320M-K-ról van szó. A táp 700W. Most 2 gigás videókártyám van, de szeretnék egy jobbat. Max mekkora videókártyát bírna el?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 22:14
 1/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tap fontos hogy van e eleg csati rajta es el e birja

700W az semmit(!) nem mond

ahogy a mostani "2GB" os VGA d se mond semmit sajnos


tipusa szamit


gephaz is szamithat hogy be e fer a vga hosszra vagy ha olyan haz magasaga is szamithat


alaplapodba barmilyen


PCI-Express 16x 3.0 csatlakozók száma 1


kartya mehet

2020. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

milyen procid van amugy?


mihez kell erosebb vga milyen jatekok pl? Vagy milyen munka?

2020. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amd Ryzen 5 processzor van bent, leginkább wowozok, shadowlands megy 50-60 fps között max grafikán, de több játékkal is játszok, ott elég változóak. Szeretném ha 60fps azért stabilan emglenne, meg hát 2 gigás videókártya szerintem elég gyengének számít manapság, már így is eléggé liheg ha egy komoylabb játékkal játszok. A teljesítőképessége határán van :D Egyébként Sapphire Radeon R9, GDDR5 és 256bit-es a kártya. Memória jelenleg 16Gb, de majd szeretném bővíteni 32-re, azt hiszem ennél az alaplapnál az a max.
2020. nov. 28. 22:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Táp az Chieftec ECO, de most meg nem mondom melyik típus, gépházzal baj nem lesz, az egy Zalman z9 Neo plus, elég nagydarab.
2020. nov. 28. 22:44
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minek 32? Mert altalaban meg nem kell 16 boven eleg


hat regi karid van valoban ha 200/300 as vagy meg regebbi de hivatalosan ezek kozt vannak R9 ek csak szoftverek a HD 7000 szeriat is gondolom igy soroljak ujabban ha jol lattam


Tapod legaljakategorias de maradhat

ez eleve egy tipus az Eco


Ryzen 5 procibol is van azert sok, de ez most vegulis mellekes


RX470/480 / 570/580 nyugodtan mehet bele

vannak 8GB os valtozatok is


hardverapro.hu


vagy attol fugg van e sok penzed mert akkor beruhazhatsz draga ujba is... ha ertelmet latod...

en annyira nem


Mivel RX580 is messze erosebb lesz mostanidtol es modernsegben sincs nagy gond

persze 5000, 6000 szeria ilyen teren nem artana de szerintem majd kesobb valts rajuk

2020. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon sokat segítettél :) igazából hardverapron már törzsvásárló vagyok, sosem csalódtam :D
2020. nov. 28. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(XFX/SAPPHIRE) RX 470/570 alá ne add!


16gb ram-ál nagyobb nem kell.

2020. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!