Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Assassin's Creed Valhalla...

Meleg András kérdése:

Az Assassin's Creed Valhalla ps 4-es verziójával kapcsolatban lenne kérdésem: Hamtunscireben a játék a 2. chaptert nem hozza föl Quest menűben. kérdésem: Azért mert bugos a játék, vagy valamit még teljesíteni kell hozzá?

Figyelt kérdés

LEgfontosabb ezt bemásoljátok a böngészőbe: https://www.youtube.com/watch?v=EW03p2CxkME

Akkor láthatjátok a videót.

Mért nem hozza be nekem a chapter 2-őt a chapter 1 teljesítése után a ps 4 Humtanscireben a 340-es szintű tartományban.

Frissítéseket meg nem tölt a ps 4-es verzió, szélessávú interneteléréssel.


Az AC Valhallában amúgy a főszálon végigmentem majdnem minden kincsesládát kifosztottam, minden stone puzzlet teljesítettem, és minden jelenkori szálat.


Az összes Abilityt megszereztem a Kill the Ordersből egyedül a Father hiányzik a cluera a Fathernél azt írja 5/6 continue the story.

Az összes legendás állatot és boszorkányt leöltem.

A játék mégis iszonyat bugos, és nincsenek hozzá frissítések a ps 4 es verzióhoz.

Néha kiestem a pályáról.



2020. nov. 29. 07:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!