Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ír ki a Sims 3 hibaüzene...

Miért ír ki a Sims 3 hibaüzenetet?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem az alapjátékot, majd a világ körül-t és az álomállásokat, frissítettem játékot (patch). Végül az összeset crackeltem. De amikor elakarom indítani ezt írja ki: Nem hivatalos módosítócsomagot telepítettél, amely nem kompatibilis a The Sims 3 alapjáték jelenleg használt verziójával azt javasoljuk hogy távolitsd el a módosításokat vagy töltsd le a frissített változatukat ellenkező esetben a játék lefagyhat.


Ezután van egy kilépés és egy folytatás gomb, de mégsem lehet elkezdeni a játékot.


Mit lehet ez esetben tenni?


2010. aug. 11. 16:48
 1/2 Alastor22 ***** válasza:

Mivel frissítetted, ezért a régi crack már nem jó hozzá.

Az adott verzióhoz valót kell beszerezned.

Vagy megveszed.

2010. aug. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha megveszem az alapjátékot, attól még kiegészítők lehetnek letöltöttek? Úgy működni fognak a kieg.ők is?
2010. aug. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!