Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Nitro 5 - AN515-55-527U...

Acer Nitro 5 - AN515-55-527U vélemény?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Megéri?



2020. dec. 1. 07:56
 1/5 jokyman15 ***** válasza:

Kicsit drágább, de érdemes lenne a 16Gb Ram-ost választani. 8Gb ma már sajnos nem elég. És így tudsz 1-2 évvel előre tervezni.


Ha affelől érdeklődnél, hogy minőségileg megéri-e, hát...

Amennyit én tapasztaltam az Acer gamer laptopoktól szervízben az az, hogy gyenge minőségű alkatészeket használnak az alaplapjukhoz. Van olyan, hogy a chip megy tönkre máskor meg más. De nagy arányban, de erre számítani lehet.

2020. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem asus tuf gamer laptopot is, ugyan ezek a specifikációk, és jóval olcsóbb, az milyen lehet?
2020. dec. 2. 15:52
 3/5 jokyman15 ***** válasza:
Nemrég nekem is megtetszett a TUF széria. Ott csak olyan tipus betegségről tudok, hogy bár kívülről úgy hírdetik, hogy milyen biztonságos, meg törhetetlen. Belül állítólag amikor magas fordulatszámon forognak a ventillátorok, akkor elkezd berezegni amit a belső alkatrészek nagyon nem szeretnek.
2020. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazán 2év garancia van rá ha bármi lenne, egy próbát megér! Köszönöm a választ
2020. dec. 2. 20:58
 5/5 jokyman15 ***** válasza:
Azért én paráznék a 3-4 héttől amig felviszik kivizsgálni meg vissza viszik.
2020. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!