Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamiért a gépmenen az...

Valamiért a gépmenen az alkalmazások, mappa ikonok bal alsó sarkában megjelent egy piros kör, benne egy fehér x-szel. valamint a pendrivét nem érzékeli a laptop. megoldás? komiba folyatatom nem hagy több karaktert

Figyelt kérdés
(írásvédett, nem lehet formázni, más laptop érzékeli a pendrivét, nem tudom formázni, parancssorossan sem tudom kijavítani a hibát, ja és bármely pendrivénél fenn áll ez a hiba) Szerintem nem a pendrivékkel, hanem a laptoppal van a gond. Esetleg megoldható ez egy win10 újra telepítéssel?

2020. dec. 3. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Még DISKPART se jó? Nézz szét a Biosban először
2020. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, ott sem tudtam meg semmit. Más különböző "parancsokkal" sem ment a win+r kombinációban. A biosban hogy lehet szét nézni?
2020. dec. 3. 11:57
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Gyorskeresésre: OneDrive nem tudja szinkronizálni a beállított fájlokat/mappákat.

[link]


A pendrive-ot talán a OneDrive kliens zárolja. (próbáld bezárni a kliensprogramot)

2020. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valszeg ez a probléma, igen hogy nem tudja (meg is van telve az öné driver) ráadásul mivel több gépünk egy személytől van bejelentkezve, (3db)ezért ez a 3gep egy onedrivét használ. Így érthető sztem h meg van telve
2020. dec. 3. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
De a pendrive probléma és az onedrive probléma összefüggésben van? Sztem is igen onedrives baj van, és ezért kérdezem h megoldható e a gép újra telepitesevel. ( Így a fentebb említett helyzet, hogy egy accounthoz több gép csatlakozik megszűnhet?)
2020. dec. 3. 13:13
 6/7 CspCsj ***** válasza:

Nem feltétlenül a OneDrive zárolja a pendrive-ot, de érdemes kipróbálni:

- bezárni a OneDrive klienst:

Windows rendszernél > jobb alsó sarokban az óra melletti OneDrive ikonon jobbegérgomb > OneDrive bezárása

- megnézni, hátha a pendrive tartalma is be van állítva szinkronizálásra, ha igen, akkor vedd ki a pipát:

[link]

2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez sem segített.(de nagyon köszönöm) ugyanúgy nem tudok mappát atmasolni a pendrivére. Illetve az X-ikonok sem tűntek el
2020. dec. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!