Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggat a Samsung okos...

Miért szaggat a Samsung okos TV laptoppal összekötve?

Figyelt kérdés

Tudnátok abban segíteni, hogy van egy Samsung Crystal UHD 4K Smart TV -nk ( [link] és ahogy a laptopot rácsatlakoztatom wifin keresztül, egyszerűen szaggat. Nem kicsit, nagyon. Eddig nem volt baja. Úgy vettem észre, hogy mióta feltettem a legfrissebb Win 10-et, azóta csinálja ezt.

A laptop és a TV felismeri egymást (hang, kép, egyéb dokkoló) és egy hálózaton is vannak 5GH-en. A laptop eddig automatikusan megtalálta a TV-t, most viszont a TV-n be kell lépni a csatlakozási útmutató menübe, hogy a gép lássa. Rácsatlakozok és nézhetetlen az egész akár netről megy a videó, akár letöltött és gépről játszanám le.


Van valakinek valami ötlete, hogy hol lehet a bibi? :F


Előre is köszönöm!



2020. dec. 3. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen laptop? Ha ezt elmondod egyből tudni fogom. Ha pedig egy krupli akkor ne várd hogy 4k-ban kihajt egy tv-t szakadozás nélkül
2020. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de ennyire nem vagyok sügér... Lenovo Y520, 16 GB RAM I7-es proci, Geforce 1050, mi kell még? Egyébként működött már vele, nem a géppel lesz a gond.
2020. dec. 21. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a kábel allapotát,az interneted sebességét,stb. Nezd meg a tv es a laptop beállításait is,mert lehet hogy egy frissites alatt visszaalt. Lehet hogy talán a videókártya drivereit kéne frissíteni. Ezek a tippek,ha ez után sem megy,keress rá youtube-on,vagy guglizz rá. (Amugy en vagyok az elozo valaszolo)
2020. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,az elozo valasznal nem olvastam vegig a kerdesedet. Itt akkor valoszinu a wifi az. Probald meg kabellel hasznalni,az szinte biztos vinni fogja. Ha meg muszály a wifirol akkor hivd fel a szolgaltotad es kerdezd meg hogy mi lehet a baja a wifinek,ha van. Amugy kicsi az eselye de akar a wifi "modul" is tonkremehetett kis mertekben a laptopban.
2020. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!