Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox series s mikor lesz olcsobb?

Xbox series s mikor lesz olcsobb?

Figyelt kérdés

Nem akarok csomagot venni..

Igy 120e ft ért láttam.

Kb mikor lesz ez olcsóbb?

Mikorkezd lejebb menni?

Fél év?

Kb akkor szeretnék váltani xbox one s ről

Vélemény?



2020. dec. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább 1-2 év.
2020. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most is piszok olcsó

113 ba kapsz egy konzolt ami stabilan futtatja a játékokat

nekem ilyen konzolom van és kiválló

és ennyi pénzért meg főleg

pc t nem kapsz ennyiért ami igy viszi a játékokat

2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tárhelye nagyon kevés az a baj 350gb hát nem sok.
2021. márc. 9. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

külső ssd

series elötti gameket rátudod rakni

újabbak meg csak az ms sajátjára

113 ezer ezért a konzolért nem pénz

2021. márc. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az előző konzolok árából kiindulva leég sokáig fix marad ez az ár. Viszont körbenézhetsz a használtpiacon. Egy hetet használt/ Egy hónapot használt Series S-eket garanciával már lehet kapni 95-100 ezer forintért. Ebben benne van a Kontroller is ugye. :)


A tárhely sem olyan kicsi azért. 364GB. A nagy játékok közül néhány: Forza Horizon 4 70GB, The Witcher 3 30GB; COD Warzone 80GB; Red Dead Redemption2 100GB, DOOM 65GB.. Ez így el is fér egymás mellett, ez összesen 345GB. 5 darab AAA játék, emellé még elfér egy két kissebb is. Nem csak ilyen hatalmas méretű játékok vannak, Sok játék a régebbiek közül nem foglal többet mind 30GB, az újjak közül is van olyan ami max 10-GB-vel el van ilyen az Ori is. Nekem volt itthon egy 240GB-s külső SSD-m, rádugtam az USB-re és mindjárt 600GB lett az összkapacitás. Jelneleg 21 játékom van felrakva. Nem olyan kevés az.

2021. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!