Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft office problémám van?

Microsoft office problémám van?

Figyelt kérdés
Két problémám van amivel nem tudom mit kezdjek. Egyik: regisztráltam annó az ingyenes office-ra, amit a diákok kapnak, viszont nemrég új gépem lett, és nem tudok azon bejelentkezni, csak a régin. Másik, nagyobb szerintem: a tesómnak is akartam az ingyenesre regisztrálni, de elrontottam, mert csak később láttam azt az email-t, amiben megjött a felhasználónév és jelszó, ezért jobb híján létrehoztam a tesóm email-jével egy új microsoft accountot, másik jelszóval, másik felhasználónévvel, mint amit kaptam. És ugye így kiírja, hogy license kell. Azt a microsoft accountot töröltem is egyből, így szerintetek fogok tudni regisztrálni az ingyenes o365-ért, nem fogja kiírni, hogy már regisztrált? Vagy ha azzal az email-el ugye már megkaptam a jelszót meg a nevet, akkor miért engedett regisztrálni ugyanazzal az email-el? Így akkor logikus lenne, hogy megkapnám újra a dolgot.
2020. dec. 4. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ingyenes office egy regisztrációval, egyszerre max. 5 gépen futhat. Lehet, hogy azért nem tudsz belépni az újon, mert az már a 6.gép lenne, amin futtatnád. Lépj ki a régi gépből és próbáld meg úgy.

A regisztráció oktatási azonosítóhoz (neked és tesódnak is más) kötött, egy címmel több azonosítót is lehet talán használni, de minden azonosítóval lehet külön fiókot regisztrálni.

2020. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!