Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a levelet ki küldte? Vagy...

Ezt a levelet ki küldte? Vagy ez spam? (lent)

Figyelt kérdés

bemásolom mit irt:


Hello,

My Name is Kellen vagyok lány leszek boldog, ha tudsz válaszolni nekem, mert nekem van valami, hogy megbeszéli Önnel, és azt is küldöm neked a képeket

ok

Köszönet a tiéd,

származó Kellen



Hello,

My Name is Kellen I am girl I will be happy if you can reply me because i have something to discuss with you and also send my pictures to you

ok

Thanks yours,

from Kellen -- Wippies-vallankumous on täällä! Varmista paikkasi vallankumouksen eturintamassa ja liity Wippiesiin heti! [link]


2010. aug. 12. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,spam,ne válaszolj rá.
2010. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jólértem ő egy e-mail fiókot akar csináltatni veled az adott oldalon. Hát talán spam talán nem. (Amcsi oldalat javasolgatni magyarnak?!)
2010. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megint irt vmit

de azt nem értem hogy a freemail-nél mért nincs a spam-ek között?:O

2010. aug. 13. 10:14
 4/4 anonim válasza:

Ezekre SOHA ne válaszolj, és azonnal töröld ki. Férget küldhetnek a gépedbe, ha rákattintasz a linkre, pláne, ha még sokáig szrakodsz is vele. Egy gyengébb gépnek komoly problémákat okozhatnak. A másik típus meg, ami nyereménnyel kecsegtet, hogy kisorsoltak és hasonlók, ott a személyes adataidra mennek rá, és nem tudhatod, hol fogják felhasználni, vagy mit szopnak le róla.

Ezeket mindig töröld.

2010. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!